Happy End

Nepojmenovaná 001

16. listopadu 2007 v 17:28
Všechno listí už dávno serval vichr, co řádil všude kde mohl a kam jste se podívali, ležel sníh. I Tesco mělo žárovičky a v reklamách vykřikovalo cosi o dárcích pod stromeček. A přitom byl listopad - studený a smutný. A to ještě nemluvím o svých osobních problémech.
Pokračování v celém článku.

Prostě kámoš

29. října 2007 v 21:15
Dneska byl fakt den. Zkoušela mě kráva jedna z biologie, ze zemáku to byl taky čtverec a písemka z matematiky dopadla naprosto tragicky. Už jsem rád, že sedím na obědě a klohním se v tom jídle, kterýmu říkáme "pondělí až pátek" - takže klasika: Jakási rejže, maso co je ztvrdlý tak, že jde leda tak žvejkat a k tomu klasická "hnědá" omáčka.
pokračování v celém článku

Poslední výlet do hor

26. října 2007 v 14:49
Takovej trochu speciální příběh, nevim nevim, jak se bude líbit.
Včera pozdě večer jsme dorazili na vrchol hory, který jsme si vytyčili jako cíl. Můj osobní cíl bylo naposledy před ukončením svého života přesvědčit se o svých schopnostech. A proč jsem chtěla ukončit svůj život? Moje životí láska mi řekla, že si ze mě jen dělal srandu a že to byla hra.
pokračování v celém článku

Jak jsem jí zachránil

25. října 2007 v 19:54
Úplně dopodrobna si pamatuju, jak jsem se seznámil se svojí nynější holkou. Bylo to v létě - krásná teplá noc, hvězdy nad městem zářily a moře klidně odráželo měsíční svit. Zrovna jsem šel po nábřeží a užíval si pohledu k obzoru, když jsem uslyšel vzlykání. Byla to Alicia, ale tenkrát jsem ji ještě neznal. Seděla v koruně stromu a jenom tiše vzlykala a z očí se jí řinuly slzy. Dnes už vím, jaký k tomu měla důvod, ale tenkrát jsem tím byl velice překvapen. Stoupl jsem si pod větev a nabídl jí ruku, aby mohla seskočit.
pokračování v celém článku
 
 

Reklama