Říjen 2007

About me - já v několika bodech

31. října 2007 v 20:17 Info
Tady se pokusím se popsat v několika bodech tak, aby ste mě mohli co nejlíp poznat.

Moje dílko č. 1

30. října 2007 v 20:22 | fred13 |  Galerie
Tákže.. z dlouhý nudy sem spáchala todleto dílo... není nic moc, ale když už tu mám rubriku galerie...

Prostě kámoš

29. října 2007 v 21:15 Happy End
Dneska byl fakt den. Zkoušela mě kráva jedna z biologie, ze zemáku to byl taky čtverec a písemka z matematiky dopadla naprosto tragicky. Už jsem rád, že sedím na obědě a klohním se v tom jídle, kterýmu říkáme "pondělí až pátek" - takže klasika: Jakási rejže, maso co je ztvrdlý tak, že jde leda tak žvejkat a k tomu klasická "hnědá" omáčka.
pokračování v celém článku

Design č. 1

28. října 2007 v 19:29 | fred13 |  Info
Tákže... jsem se rozhodla sem dát obrázek tzv. designu číslo 1...
Takže tady to je on:

"Uvidíme se v nebi"

28. října 2007 v 19:26 Smutný konec
Znali jsme se teprve krátce - asi tak pár měsíců. Ten večer byl velmi chladný a jemný sníh se poklidně snášel k zemi. Bylo krátce před půlnocí a my jsme se loučili. Samozřejmě to trvalo dýl, nezůstali jsme u jedný pusy. Naposledy jsem jí objal a ucítil tu jemnou vůni, kterou používala. Pak mi řekla ahoj a otočila se.
pokračování v celém článku

Poslední výlet do hor

26. října 2007 v 14:49 Happy End
Takovej trochu speciální příběh, nevim nevim, jak se bude líbit.
Včera pozdě večer jsme dorazili na vrchol hory, který jsme si vytyčili jako cíl. Můj osobní cíl bylo naposledy před ukončením svého života přesvědčit se o svých schopnostech. A proč jsem chtěla ukončit svůj život? Moje životí láska mi řekla, že si ze mě jen dělal srandu a že to byla hra.
pokračování v celém článku

Pozdě...

25. října 2007 v 23:25 Smutný konec
Jeden mladý a talentovaný muž uměl velice dobře hrát na harfu. Byl ale také velmi nesmělý.
pokračování v celém článku

Jak jsem jí zachránil

25. října 2007 v 19:54 Happy End
Úplně dopodrobna si pamatuju, jak jsem se seznámil se svojí nynější holkou. Bylo to v létě - krásná teplá noc, hvězdy nad městem zářily a moře klidně odráželo měsíční svit. Zrovna jsem šel po nábřeží a užíval si pohledu k obzoru, když jsem uslyšel vzlykání. Byla to Alicia, ale tenkrát jsem ji ještě neznal. Seděla v koruně stromu a jenom tiše vzlykala a z očí se jí řinuly slzy. Dnes už vím, jaký k tomu měla důvod, ale tenkrát jsem tím byl velice překvapen. Stoupl jsem si pod větev a nabídl jí ruku, aby mohla seskočit.
pokračování v celém článku

Můj konec

25. října 2007 v 15:16 Smutný konec
Byl podzim, celkem kosa a mrholilo. Seděla jsem zády ke stěně plné graffiti a prohlížela si žiletku. Koupila jsem si jí úplně nedávno a ještě jsem s ní neměla žádný zkušenosti. V poslední době na mě rodiče hodně řvali, ve škole jsem chytla nějaký ty pětky ze zkoušení a spolužáci mi furt vyčítali, že s nima nejdu večer zahulit. K tomu jsem chytla horu pokut za ježdění na černo v MHD a rodiče mi je zaplatit nechtěli a já na to neměla. Díky tomu mi chodily samý připomínky a další pokuty. Už jsem se chtěla na ten svět vybodnout.
pokračování v celém článku

O mě a o blogu

24. října 2007 v 21:25 Info
Takže... Tenhle blog přišel na svět 23. října navečer, ihned dostal svůj barevnej kabát, ale první povídku získal až den pozdějc. Chtěl by bejt zaměřenej právě na psaní příběhů a sem tam by chtěl dostat nějakej ten komentář, co ho ohodnotí.
K tomu všemu, abych založila tendle blog, mě motivoval hlavně Elliščin svět - blog s povídkami, který už byl buhužel zrušenej, ale volně na něj navazuje Temný svět Vampyrelly.Takže Elli: jestli se někdy dostaneš na tenhle blog, tak ti moc děkuju, žes mi dala tu motivaci.
A taky něco o mě: Je mi 13 let a bydlim v Jihlavě. Hraju na housle a tak trošku začínám na bicí. Žiju si prostě pohodově.

Povídky

24. října 2007 v 20:11 Povídky
ROZCESTNÍK k povídkám
Tak jestli tady nějakou povídku kdy publikuju, tak to bude slavnostní okamžik. Mě totiž napadaj hlavně ty smutný.
Jo, tohle je většinová náplň blogu. Smutných příběhů je na netu hrozně moc, a většinou končí sebevraždou (moje historicky 1. povídka na netu taky).
No, kapitolovky asi nebudou moje pravý ořechový, ale občas je napíšu. A jiný útvary... no nechte se překvapit:-)

Nejhorší zážitek

24. října 2007 v 20:00 Smutný konec
Tahdy mi bylo 8 let. Vyprávím svůj nejhorší zážitek mého života. Žila jsem šťastně: ve škole jsem patřila k těm oblíbenějším, učení byla pohádka. Kdykoliv mě něco trápilo, mamka a brácha mě vždycky podrželi. S tátou jsme nežili. Ale on je právě ten, čí zásluhou jsem se ještě nedostala na onen svět.
pokračování v celém článku

Zatím nic :-)

23. října 2007 v 21:27 | fred13
tákže... až se vzpamatuju z toho, že se starám zase o další blog, tak to tu možná trochu zrekonstruju: vymaluju stěny(pozadí), pověsím hlavní umělecké dílo(záhlaví) a popišu ho celej vzkazama(články). Takže lidi: moc sem zatím nelezte, chce to čas... čas... čas...